Kniha návštěv

Datum: 05.05.2015

Vložil: Radek Pospíšil

Titulek: nový poskytovatel služby

Dobrý den našim klientům.
Od ledna 2015 jsem převzal provoz ubytování a tím byla zahájena další etapa tohoto penzionu. Snahou našeho nového kolektivu bude vždy spokojenost našich klientů. Ubytovací prostory (13 pokojů se spol. příslušenstvím a 3 pokoje se sprchou a toaletou) jsou svým vybavením odpovídající standardu nabízené služby, tj. se zaměřením na krátké a krátkodobější pobyty, zvláště pro klienty s tranzitem na blízké letiště (2km) a dále nabízíme ubytování ekonomické třídě zákazníků a z významné části pro klienty firem ve stavebnictví. Naší devizou je čisté prostředí, s vymezeným prostorem pro kuřáky, nabídkou užívání denní místnosti s kuchyňkou, chladničkou, jídelnou s velkou TV a wi-fi v dosahu. Hlavním naším zaměřením je poskytování levného a přesto příjemného prostředí. Pracovníci recepce Vás vždy rádi uvítají a nabídnou své služby v non-stop režimu. Zprostředkováváme i dlouhodobější parkování na privátním parkovišti nedaleko objektu (300m). Věříme, že v minulosti uvedená nespokojenost ve dvou dřívějších příspěvcích klientů již nebude mít svou existenci. Těšíme se na všechny naše nové a další klienty a přejeme jim již nyní spokojený pobyt u nás hodně zdraví. S pozdravem R. Pospíšil, ubytovatel

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2017

Vložil: Reznickova

Titulek: Re: nový poskytovatel služby

dobry den, zadam vas o omezeni hlucnosti vasich hostu. Uz to zacina byt neunosne ! Minuly tyden jsme jiz volali policii kvuli ruseni nocniho klidu.ale pres den uz je to take neunosne. Je to velice, ale velice neprijemne, vasi opili a hlucni cizinci, kteri tam jsou ubytovani.

Dekuji za pochopeni.

Reznickovani

Odpovědět

—————

Datum: 28.07.2014

Vložil: Neveklovi

Titulek: Vždy spokojenost

Do tohoto penzionu jezdíme již dlouhá leta vždy,když odlétáme.S péči všech pracovníků recepce jsme byli vždy spokojeni-vstřícnost,ochota je zde samozřejmostí.Dokáží zde poradit i ve věcech,které přímo nesouvisí s ubytováním.Za nás spokojenost.

Odpovědět

—————

Datum: 02.03.2010

Vložil: Prochazkova

Titulek: ubytovani

V lonskem roce jsem byla ubytovana ve Vasem penzionu a byla jsem velice spokojena.Proto i letosni rok znovui Vas penztion navstivim.V restauraci je velice ochotny personal,taktez dsamozrejme i na recepci penzionu.

Odpovědět

—————

Datum: 25.12.2008

Vložil: Morong Michal

Titulek: ubytovanie

bol som spokojny s vasimy sluzbamy

Odpovědět

—————

Kontakt

Penzion Oto Plus

K Padesátníku 10
Praha 6 - Přední Kopanina
164 00


+420 220 950 742
+420 737 823 135Ubytování, penzion Praha 6 u letiště